تهران - یوسف آباد
09122014805

درباره ما

درباره شرکت داتیس البرز بیشتر بدانیم

شرکت بازرگانی داتیس البرز در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است، که در حال حاضر با بیش از 20 پرسنل دارای بیشترین درصد رشد در صنعت چوب کشور شناخته شده است. ما با تغییر استراتژی های سازمانی، زاویه دید پرسنل و توجه به مدیریت متمرکز؛ سعی در نزدیک تر شدن به استانداردهای بین المللی داریم.

یکی از افتخارات مجوز کسب و کارگاه با متراژ بالا در سطح کشور و تبلیغات گسترده به صورت محیطی و میدانی می باشد. شرکت بازرگانی داتیس البرز همواره رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و با نگاه سرمایه ای خود به منابع انسانی پیشرفت خود را رقم خواهد زد.

عمده فعالیتهای داتیس البرز

تمام تمرکز گروه داتیس البرز بر روی کیفیت و مشتری مداریست. از این رو عمده تمرکز خود را بر پایه فعالیتها طوری بنا نهادیم که رضایت شما را مرتفع سازیم. ما تشنه برتری عملیاتی در زمینه واردادت چوب و ام دی اف هستیم . ازجمله فعالیتهای ما عبارتند از :

واردات چوب روس
این فعالیت را از سالهای ابتدای تاسیس شرکت آغاز کرده و به لطف شما غزیزان تا به حال نیز خدمتگزار شما هستیم
ام دی اف خام چامسان
پس از گذشت یک سال از فعالیت خود در زمینه واردات چوب موفق شدیم تا نمایندگی ام دی اف چامسان ترکیه را در اختیار بگیریم.
فروش و سفارش آنلاین
در ابتدای سال 1399 تصمیم بر آن شد تا به صرف تعدد زیاد مشتری فروشگاه آنلاین خود را بصورت این وب سایت راه اندازی کنیم

چشم انداز گروه بازرگانی داتیس البرز

شرکت بازرگانی داتیس البرز امروزه با شعار (کیفیت بالا حق شماست … ! ) مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 20 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت چوب کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .