تهران - یوسف آباد
09122014805

قیمت روز چوب روسی

قیمت روز چوب روسی

قیمت چوب روسی

چوب روسی نوعی چوب با کیفیت و مرغوب است که از درختان راش، کاج یولکا و بلوط در جنگل‌های روسیه بریده شده و به کشور ایران صادر می‌شود، شرکت بازرگانی داتیس البرز از واردکننده چوب روسی در ایران است، از این چوب فراورده‌های مختلفی تهیه می‌شود و به دلیل داشتن کیفیت بالا و جنس مرغوب برای قاب سازی، آلات موسیقی، کاغذ سازی، درب و پنجره چوبی، کفپوش، کابینت و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جهت خرید و استعلام قیمت با واحد فروش داتیس البرز با شماره 09122014805 تماس بگیرید.

این چوب اغلب به رنگ سفید یا کرم مایل به قهوه‌ای است و جزء پرطرفدارترین چوب‌ها در کشور ایران به حساب می‌آید؛ قیمت چوب روسی نسبت به چوب‌های دیگر به دلیل کیفیت بالا کمی گران‌تر است.

 

 

 

قیمت روز چوب روسی

به دلایل مختلف مانند وجود تحریم‌ها و مشکلات و مسائل اقتصادی، قیمت چوب روسی به صورت روزانه تغییر می‌کند، این چوب به دلیل کیفیت بالا مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است و در کنار آن قیمت آن نیز اهمیت فراوانی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند قبل از خرید از قیمت آن اطلاع پیدا کنند.

شما می‌توانید در هر زمان که مایل به سفارش و خرید چوب روسی بودید از فروشنده بخواهید قیمت دقیق هر کدام از آنها را بر اساس وزن و ابعاد در اختیارتان قرار دهد تا بتواند بر اساس بودجه خود بهتر تصمیم گیری کنید؛ این چوب‌ها به دلیل کیفیت و ماندگاری بالا، ممکن است قیمتی کمی بیشتر از چوب‌های دیگر داشته باشند.

 

قیمت چوب روسی داتیس البرز

 

لیست قیمت چوب روسی

در کنار کیفیت بالا، برای بسیاری از افراد اطلاع از لیست قیمت چوب روسی اهمیت زیادی دارد؛ بهتر است بدانید قیمت چوب خشک روسی با چوب خیس معمولاً متفاوت است و چوب‌های خیس قیمت کمتری دارند.

علاوه بر این، کیفیت و وزن نیز می‌تواند در قیمت نهایی این چوب‌ها تأثیرگذار باشد؛ اندازه و سایز چوب، شرایط آب و هوایی و هزینه حمل و نقل نیز می‌تواند روی قیمت نهایی این نوع چوب موثر باشد و به همین دلیل نمی‌توانیم قیمت مشخصی برای آن در نظر بگیریم و لازم است شما قبل از خرید، از فروشنده بخواهید لیست دقیق قیمت‌ها را در اختیارتان قرار دهد.

قیمت روز چوب در بندر انزلی

قسمت عمده چوب‌های وارداتی مخصوصا چوب روسی به دلیل نزدیکی، از طریق بندر انزلی وارد کشور می‌شود؛ در حال حاضر این بندر به عنوان یکی از مهم ترین مراکز خرید و فروش چوب روسی شناخته می‌شود.

برای بسیاری از افراد قیمت روز چوب در بندر انزلی مهم است، بهتر است بدانید قیمت چوب روسی در این بندر به عوامل مختلفی مانند نوع خرید، حجم خرید و کیفیت چوب بستگی دارد، در حال حاضر قیمت روز انواع چوب در بندر انزلی ثابت نیست و خریداران باید قبل از سفارش از قیمت نهایی آنها آگاه شوند. همچنین رنگ و میزان تراکم چوب نیز در تعیین قیمت این محصول دخیل است.

 

قیمت و خرید چوب روسی

پیش بینی قیمت روز چوب

همانطور که می‌دانید همانند مواد دیگر، چوب نیز دارای قیمت ثابتی نیست و به طور مرتب تغییر می‌کند، بر اساس عواملی مانند قیمت ارز و قیمت نفت خام نرخ انواع چوب متغیر می‌باشد. در حال حاضر همانند مواد اولیه دیگر چوب نیز در دوران پر التهاب قیمت‌ها قرار دارد و تعیین قیمت آن به صورت دقیق کار دشواری است.

همچنین موارد فراوان دیگری هستند که در تعیین قیمت روز چوب تاثیرگذار هستند مثلاً روابط دو کشور، نوع چوب و کیفیت و اندازه آن از اصلی‌ترین مواردی هستند که در تعیین قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار بوده و می‌توان پیش بینی کرد که نوع تجارت چوب و میزان رقابت‌ها، تاثیرات مختلفی روی تعیین قیمت نهایی آن دارند.

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز چوب

عوامل فراوانی روی قیمت چوب روسی یا چوب‌های دیگر تأثیرگذار هستند که از مهمترین و اصلی ترین آنها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. فصل خرید چوب یکی از مواردی است که در تعیین قیمت آن تاثیر گذار است، به صورتی که در اوایل فصل زمستان قیمت آن گران‌تر می‌شود.
 2. کمبود منابع چوبی سبب افزایش قیمت انواع چوب می‌گردد، به طور معمول در مواقعی که چوب کمیاب تر است هزینه آن نیز افزایش پیدا می‌کند.
 3. تشدید قاچاق چوب باعث افزایش قیمت انواع چوب و گرانی آن می‌شود، در حال این کار می‌تواند تاثیرات مخربی روی منابع طبیعی داشته و باعث گرانی بیش از حد آن نیز می‌گردد.
 4. به دلیل وارداتی بودن بسیاری از چوب‌ها، عواملی مانند نرخ دلار و ارز می‌تواند تاثیرات مختلفی روی قیمت انواع چوب داشته باشد، مثلاً با افزایش قیمت دلار قیمت چوب نیز افزایش پیدا کرده و بر عکس، اگر قیمت دلار و ارز کاهش پیدا کند می تواند باعث کاهش قیمت چوب نیز بشود.
 5. وجود تعداد زیادی رقابت کننده نیز می‌تواند روی تعیین قیمت چوب تاثیرگذار باشد، مثلاً هر کدام از واردکنندگان و فروشندگان، چوب‌های مختلف با کیفیت و قیمت‌های متنوعی عرضه می‌کنند.
 6. یکی از دلایلی که امروزه باعث افزایش قیمت انواع چوب شده است، وجود تعداد زیادی دلال است که باعث آشفتگی بازار چوب شده و در نتیجه قیمت چوب به طور نوسانی افزایش پیدا می‌کند.
 7. بسته به نوع چوب، تراکم، اندازه و کیفیت، چوب‌ها دارای قیمت‌های متنوعی هستند؛ مثلاً قیمت چوب روسی ممکن است به دلیل کیفیت بالا نسبت به چوب‌های معمولی بالاتر باشد.
 8. بر اساس مسافت طی شده، هزینه باربری و گمرک و مدت زمان نگهداری چوب، قیمت این محصول می‌تواند تنوع بالایی داشته باشد؛ چوب‌هایی که از کشورهای دیگر به ایران وارد می‌شوند و یا چوب‌هایی که مدت زمان نگهداری آنها در انبار بالا است، قیمت بیشتری نسبت به دیگر چوب‌ها دارند.

 

لیست قیمت چوب روسی

قیمت روز انواع چوب

برای بسیاری از خریداران و صاحبان مشاغل، آگاهی از قیمت روز انواع چوب اهمیت دارد زیرا آنها می‌توانند پس از برآورد قیمت، چوب مورد نظر را با توجه به بودجه خود خریداری کنند. در حال حاضر بیش از صدها مدل چوب با طرح و رنگ های مختلف وجود دارد که قیمت هر کدام از آنها می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد.

مثلاً قیمت چوب روسی و قیمت چوب هایی که دارای کیفیت و کارایی بالایی هستند نسبت به چوب های معمولی بیشتر است، علاوه بر این بسته به اندازه و استفاده‌ای که چوب دارد این محصول می‌تواند قیمت های متنوعی داشته باشد، پس همانند مواد دیگر نمی‌توان نرخ مشخصی برای آن تعیین کرد.

 

قیمت روز تخته نراد روسی

یکی از پر استفاده ترین چوب‌های روسیه تخته نراد است که نوعی از چوب درخت کاج بوده و به دلیل استفاده مختلف و کیفیت بالا همیشه مورد توجه بوده است. قیمت روز تخته نراد روسی نیز به طور مرتب در حال تغییر است به طوری که ممکن است به صورت روزانه یا هفتگی قیمت این چوب به طور نوسانی تغییرات گوناگونی داشته باشد؛ علاوه بر این فصل و زمان خرید نیز ممکن است باعث تغییر قیمت این چوب شود. بهتر است در زمان خرید از فروشنده بخواهید قیمت دقیق این محصول را بر اساس نوع و وزن آن در اختیارتان قرار دهد.

 

خرید چوب عمده در ایران: مزایای چوب روسی در مقابل مشکلات بازار

در خرید چوب به صورت عمده در بازار ایران، مشکلاتی از جمله خرید شاخه‌ای و محدودیت‌های انتخاب مقدار چوب وجود دارد. در مقابل، چوب روسی این امکان را فراهم می‌کند که مشتریان می‌توانند به راحتی مقدار شاخه‌ای تا مترمکعب چوب سفارش دهند. همچنین، فروش الوار چوب روسی با سرعت بالا از تمام نقاط کشور امکان‌پذیر است. در زمان سفارش، توصیه می‌شود مقدار دقیق و کافی از چوب مورد نیاز را تخمین بزنید و بهتر است مقدار بیشتری را برای کاهش ریسک درنظر بگیرید.

 

قیمت روز انواع چوب روسی

 

خرید و قیمت چوب‌های روسی

فروشگاه چوب روسی با ارائه محصولات چوبی متنوع، از تخته‌های سه‌لا تا الوارهای ترموود، خدمات پوشش‌دهی به تمامی نقاط ایران را فراهم می‌کند. این فروشگاه با ضمانت کیفیت و ارسال سریع، اطلاعات قیمت‌های به‌روز را در صفحه خرید چوب روسی خود ارائه می‌دهد.

 

 

راهنمای خرید چوب روسی

 1. میزان رطوبت: مطمئن شوید که چوب خشک باشد و میزان رطوبت آن را بررسی کنید.
 2. عدم وجود پوسیدگی و قارچ: اطمینان حاصل کنید که چوب از پوسیدگی و قارچ خالی باشد.
 3. رنگ چوب: چوب با کیفیت معمولاً رنگ روشنی دارد و از تیرگی یا پوسیدگی جلوگیری شده است.
 4. عدم وجود ترک و آسیب: سطح چوب را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که ترک یا آسیبی ندارد.
 5. تعداد گره‌ها: چوب با تعداد گره کمتر معمولاً کیفیت بهتری دارد.
 6. عدم وجود موریانه: سطح چوب را برای موریانه یا سوراخ‌های ریز بررسی کنید.

جمع بندی

اطلاع از قیمت چوب روسی یا چوب‌های دیگر برای بسیاری از خریداران اهمیت زیادی دارد و می‌تواند در داشتن خرید بهتر به آنها کمک کند، در حال حاضر انواع چوب جزء پر استفاده ترین محصولات خام به حساب می‌آید که در کنار کیفیت بالا و کاربرد متنوع، قیمت‌ آن نیز اهمیت زیادی دارد، پس بهتر است قبل از خرید چوب در ابتدا از قیمت آن آگاه شده و سپس آن را خریداری فرمایید.

 

جهت خرید و استعلام قیمت با واحد فروش داتیس البرز با شماره 09122014805 تماس بگیرید.

 

نوشته های مرتبط
2 دیدگاه
محمودی

مطالبتون عالیه

حسین

قیمت چوب روسی الان چقدر هست؟

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *